ToriTori

Nieoficjalne polskie forum Toribasha i klanu [NRG]


  • Index
  •  » Org
  •  » Beznick i ogłoszenia parafialne

#1 2008-12-14 04:25:02

Utopiec

NaczelnyTroll

Zarejestrowany: 2008-10-26
Posty: 101
Punktów :   

Beznick i ogłoszenia parafialne

No, więc od dziś robimy w tym miejscu porządek, ja przestanę udawać admina tylko rzeczywiście będę rzetelnie adminował (rzecz jasna na tyle na ile będę miał czas) a wy będziecie się zachowywać tak jakbyście byli ciut starsi i ciut mądrzejsi. Nie chciałem do tej pory pisać regulaminu, ponieważ miałem nadzieję, że będziecie się zachowywać rozważniej. Miało być dobrze, wyszło jak zawsze. Regulamin powstanie w  najbliższym czasie i przez jakiś czas będziecie mieli szanse przedstawić swoje zdanie w jego kwestii. Choć uczciwie ostrzegam, że rozważał będę tylko i wyłącznie dobrze uargumentowane i rzeczowe wnioski, których znając życie będzie niewiele (obym się mylił). Porządkowanie zaczynam od teraz, a ponieważ regulamin jeszcze nie powstał, to będę działał podług własnego poczucia sprawiedliwości.

A teraz możemy sie zająć sprawą "Beznicka". Beznick do wtorku stracił możliwość pisania nowych postów. A wszystko dlatego, że zamiast przyjąć do wiadomości to, że robi coś źle, postanowił pyskować. Takiego zachowania nie zamierzam tolerować, offtopować do woli można tylko w dziale o wszystko mówiącej nazwie "offtopic" inne działy są tematyczne, i rozmawiamy w nich na zadane tematy.

ps. Między krytyką ( ) a krytykanctwem ( ) jest spora różnica.


ps.2. to w zasadzie jest to ogłoszenie, nie pojawiło się jako temat "zamknięty" tylko z tego powodu, że dopuszczam pytania. Jeśli komuś się bierze na dyskusję w tym temacie to dołączy do beznicka.


http://srv21.odsiebie.com/MTIyNTE2NzkyMw==/MTIyNTE2Nzg2NjcwLnBuZw==/sygna1.2.png

Offline

 

#2 2008-12-14 21:59:24

SthridE

spamer właściwy

12467206
Zarejestrowany: 2008-10-28
Posty: 264

Re: Beznick i ogłoszenia parafialne

Tak w sprawie beznicka to prosił się o to odkąd tylko się zarejestrował Tylko się wymądrza a sam się na niczym nie zna


http://i250.photobucket.com/albums/gg242/SthrideX/Untitled-1.png

Offline

 

#3 2008-12-26 04:05:45

Flatnon

forumowicz

5889337
Call me!
Skąd: Londyn -> Krk
Zarejestrowany: 2008-11-07
Posty: 95
Punktów :   

Re: Beznick i ogłoszenia parafialne

no juz dobrze, nie besztajcie go xP x)


Memento Mori

Offline

 

#4 2008-12-29 13:58:07

beznick

początkujący spamer

Skąd: Białystok
Zarejestrowany: 2008-11-03
Posty: 217

Re: Beznick i ogłoszenia parafialne

Utopiec, nie sprawdzałem czy rzeczywiście nie mogę pisać na chacie, ale ci powiem że za twojej nieobecności Rai, Sthrid, ip. tak smapowali na chacie, że Rai nabił sobie na nim ok. 200 postów:P (zobacz sobie ) WIĘC CZEMU JA MAM BANA???

PS skoro jesteś adminem to powinieneś częściej odwiedzać to forum, bo Rai jest... za młody i sam nie dotrzymuje porządku na forum xP

I to akurat piszę z powagą...

edit:

Aaa pewnie mi bana za słowo "spier***" do asakury?? A czy widziałeś powód, dla jakiego to napisałem?? Równie dobrze on mógł do mnie powiedzieć podobnie - tego nie wiesz, to twoja wina, że tak mało miejsca jest w chatboxie na wiadomości, że mieści się ich tylko kilkanaście ;P

Ostatnio edytowany przez beznick (2008-12-29 14:34:32)

Offline

 

#5 2008-12-29 18:29:36

Asakura

spamer właściwy

status Toribash
12096516
Skąd: Zawadów
Zarejestrowany: 2008-10-28
Posty: 280
Punktów :   
WWW

Re: Beznick i ogłoszenia parafialne

Ja nic na ciebie nie mówiłem lolu


http://img246.imageshack.us/img246/6183/bggn0.jpg
http://img399.imageshack.us/img399/1497/statsnb5.bmp

Offline

 

#6 2008-12-29 18:48:32

beznick

początkujący spamer

Skąd: Białystok
Zarejestrowany: 2008-11-03
Posty: 217

Re: Beznick i ogłoszenia parafialne

Asakura napisał:

Ja nic na ciebie nie mówiłem lolu

Ale wy mnie tym co wczoraj było wszyscy STRASZNIE wku...liście, tj. ty, Rai i reszta >;P Więc nie mów, że nic wtedy nie mówiłeś, akurat odezwałeś się, a właściwie dokończyłeś moje zdanie i to NIE tym, co ja miałem na myśli ;p

A Utopiec nie wie, co się wczoraj dokładnie działo, bo go wczoraj nie było ;P

PS asakura, nie odpowiadaj na ten post, żeby nie było offtopicu ;P

Ostatnio edytowany przez beznick (2008-12-29 18:53:18)

Offline

 
  • Index
  •  » Org
  •  » Beznick i ogłoszenia parafialne

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.grapokemonx.pun.pl www.fpmgr.pun.pl www.kredorp.pun.pl www.ppkw.pun.pl www.gemini10.pun.pl